Baner podstrony usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze

Spawalnictwo w DrimSanok to wysokiej jakości usługi spawalnicze, świadczone przez wykwalifikowanych i doświadczonych i certyfikowanych spawaczy. Świadczymy stacjonarne usługi spawania stali czarnej zarówno Klientom biznesowym, jak i indywidualnym z Sanoka, a także całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą spawania i płynącymi z niej korzyściami.

Oferta spawalnictwa w Drimsanok

W DrimSanok z usług spawalniczych skorzystać mogą w zasadzie wszyscy – wykonujemy zlecenia zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możemy pochwalić się owocną współpracą z podmiotami z wielu branż, dla których realizowaliśmy spawanie stali w ramach projektów zróżnicowanych pod względem gabarytów czy przeznaczenia. W każdym przypadku zachowane zostały najwyższe standardy jakości i estetyki spoiny. Wszyscy nasi specjaliści posiadają uprawnienia, które są niezbędne do pracy spawacza. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom.
Pracownik w masce spawalniczej podczas wykonywania usługi spawania

Spawalnictwo – najwyższa jakość usługi spawania

Oferujemy wysoką jakość usługi spawania, która daje gwarancję bezpiecznego użytkowania stalowych konstrukcji, przedmiotów i maszyn. Nasze usługi spawalnicze świadczone są w oparciu o wszelkie normy jakości, dotyczące zarówno samego procesu spawania, jak i kontrolowania jakości spoiny. Aby zapewnić najwyższe standardy oraz niekwestionowaną jakość finalnego efektu, stosujemy sprawdzone procesy technologiczne. Nasza kadra spawaczy może pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Klienci, którzy korzystali z naszych usług spawalniczych, doceniają trwałość spoiny oraz spawanych przez nas konstrukcji, które gwarantują bezpieczeństwo i stabilność, a w przypadku urządzeń i maszyn także najwyższą funkcjonalność.

Zdjęcie usług spawalniczych Drim Sanok

Wysoka estetyka spawu

Spawanie jest formą łączenia, które wymaga zachowania nie tylko jakości spoiny, ale również jej estetyki. Nasi Klienci mogą cieszyć się również tym aspektem. Dlatego jesteśmy w stanie spawać nie tylko konstrukcje przemysłowe, w przypadku których liczy się przede wszystkim jakość spoiny, ale również konstrukcje, które muszą zachować wartości estetyczne, np. ze względu na wyeksponowanie na widok publiczny lub przeznaczenie do ogólnego użytku.

Robot podczas spawania

Jakie rodzaje spawania oferujemy naszym Klientom?

Z myślą o realizacji możliwie jak najszerszego zakresu projektów w ramach naszych usług spawalniczych w Sanoku zdecydowaliśmy się wyposażyć w sprzęt, pozwalający nam zastosować różne technologie spawania. Dobór właściwej zależy od kilku czynników, m.in. oczekiwanej wytrzymałości spoin, szybkości ich wykonania czy wielkości zakładanego budżetu. Usługi spawalnicze w firmie DrimSanok obejmują spawanie z wykorzystaniem takich technologii, jak:

* zautomatyzowane spawanie z wykorzystaniem robota spawalniczego o obszarze roboczym 1600 x 3000 mm;
* spawanie MIG;
* spawanie MAG;
* spawanie TIG.

Zbliżenie na usługi spawalnicze

Spawanie stali – co spawamy?

Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt, który przewiduje spawanie stali czarnej. Z powodzeniem świadczyliśmy już usługi spawania dla projektów przemysłowych i budowlanych, a także dla klientów indywidualnych.

W 2022 roku na naszego parku maszyn dołączył robot spawalniczy japońskiej marki FANUC o stole roboczym 1600x3000mm wraz ze źródłem spawalniczym KEMPPI.
Dzięki wdrożeniu nowego robota mamy możliwość sprostać oczekiwaniom klientów dotyczącym jakości i powtarzalności wyrobu w krótkim czasie.