O nas

Hurtowa sprzedaż i przetwórstwo stali w Sanoku.

Od 1995 roku tworzymy jedną z największych firm handlujących stalą i wyrobami hutniczymi w regionie. Produkujemy konstrukcje stalowe.

Sprzedaż metali i artykułów metalowych od 1995 roku

Historia hurtowni stali Drim zaczęła się w 1995 roku. Od tamtego czasu celem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie podmiotów z branży budowlanej oraz firm produkcyjnych w szeroki asortyment wyrobów hutniczych oraz pełen zakres materiałów konstrukcyjnych.

Z czasem poszerzyliśmy działalność handlową o realizację usług od laserowego wycinania blach, cięcie laserem rur i profili, przez ich gięcie, po spawanie manualne i zrobotyzowane.

Obsługujemy krajowe i zagraniczne firmy z branży budowlanej (obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej) oraz przedsiębiorstwa produkcyjne o wszechstronnych profilach działalności. Zaspokajamy zapotrzebowanie podmiotów o różnych wymaganiach ilościowych, od dokonujących zakupów na dużą skalę, po klientów indywidualnych.

Stale poszerzamy ofertę sprzedaży, którą opieramy na zaufanych dostawcach i producentach. Produkowane przez nas wyroby stalowe trafiają do wymagających klientów w Polsce i krajach UE, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do zaopatrywania się w materiały o najwyższej jakości, znanych producentów i oznaczone certyfikatami, aprobatami i atestami.

W ostatnich latach poczyniliśmy szereg inwestycji, które w poszerzyły ofertę i podniosły jakość naszych usług. Uruchomiliśmy linię produkcyjną do prefabrykacji strzemion, wdrożyliśmy zrobotyzowane stanowisko spawalnicze ze stołem obrotowym oraz zainstalowaliśmy robota spawalniczego FANUC o obszarze roboczym 1600x3000mm. Dodatkowo świadczymy usługi cięcia laserowego blach do grubości 10mm i profili do przekroju 150x150mm.

Innowacje w parku maszynowym pozwoliły nam zadbać o środowisko naturalne, ponieważ znacząco zredukowaliśmy ilość odpadów produkcyjnych przez cyfrową optymalizację powierzchni roboczych i zmniejszenie zużycia energii dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Równolegle zainstalowaliśmy instalację fotowoltaiczną, która niemal w całości pokrywa zapotrzebowanie energetyczne hurtowni i zakładu.