Baner podstrony produkcja Drim Sanok

Produkcja

Szukasz partnera, który dostarczy Twojej firmie wysokiej jakości konstrukcje stalowe czy też elementy spawane na indywidualne zamówienie, wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, atestowanych materiałów oraz na bazie wiedzy wykwalifikowanych i doświadczonych technologów i operatorów? Właśnie takie standardy panują w hali produkcyjnej firmy DrimSanok z Sanoka na Podkarpaciu. Przekonaj się o tym, dlaczego jako dostawcę wyrobów ze stali warto wybrać właśnie nas.

Przykład produkcji w Drim Sanok

DrimSanok – produkcja najwyższych standardów

W naszej hali produkcyjnej w Sanoku wykorzystywane są zaawansowane technologicznie maszyny, które pozwalają nam osiągać wysoką jakość, idealną precyzję oraz powtarzalność detali nawet przy zamówieniach na duże wolumeny. Najcenniejszą naszą wartością są doświadczeni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem popartym uprawnieniami spawalniczymi. Do produkcji i obróbki wyrobów stalowych wykorzystujemy m.in. automaty spawalnicze i zaawansowane lasery do cięcia stali które są doskonałym wsparciem dla pracowników. Dzięki zastosowanym technologiom możemy osiągać rezultaty nieosiągalne nawet dla najbardziej wprawionych i doświadczonych operatorów. Jednocześnie czas realizacji zamówień jest znacznie krótszy, co wpływa korzystnie na finalną cenę usługi.

Pracownicy przy spawaniu i produkcji

Wykorzystanie najlepszych surowców i materiałów

Do produkcja stalowych elementów konstrukcyjnych i innych wyrobów ze stali wykorzystujemy materiały i surowce pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość i trwałość elementów. Nasze produkty stalowe powstają z wysokiej jakości atestowanej stali, dopasowanej pod konkretny projekt

Pracownik hurtowni Drim Sanok podczas produkcji wyrobów

Know-how naszych specjalistów

Przy produkcji w DrimSanok pracują wyłącznie wykwalifikowani technologowie i operatorzy, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie i umiejętności, pozwalające im wykorzystać pełne potencjał naszego parku produkcyjnego. Dzięki ich kwalifikacjom i znajomości obsługi wszystkich maszyn i urządzeń, a także właściwości wykorzystywanych w produkcji materiałów i surowców, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość produkowanych przez nas wyrobów stalowych.