Baner podstrony dwuteowniki stalowe

Dwuteowniki stalowe

Szeroka oferta firmy DrimSanok z Sanoka na Podkarpaciu obejmuje m.in. dwuteowniki stalowe, wykonane ze stali czarnej s235 i s355. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego rodzaju kształtowników oraz skorzystania z usług DrimSanok – dystrybuujemy produkty stalowe wytwarzane przez najbardziej cenione huty w Polsce i Europie, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom wysoki standard zakupionych przez nich elementów.

Czym jest dwuteownik stalowy?

Ten wyrób hutniczy ma kształt dwóch połączonych ze sobą liter T, ułożonych w taki sposób, aby ich „daszki” znajdowały się względem siebie równolegle. Kształt te gwarantuje dwuteownikom bardzo dużą wytrzymałość, dzięki czemu kształtowniki tego typu znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle czy inżynierii związanej z transportem. Wykonane z ich wykorzystaniem konstrukcje stalowe cechują się bowiem bardzo wysoką odpornością na działania przeciążenia i działanie sił zewnętrznych.

Zdjęcie wyrobu hutniczego

Dwuteowniki – zastosowanie

Dwuteownik stalowy może pełnić w konstrukcjach różne funkcje. Ten rodzaj kształtowników znajduje szerokie zastosowanie w różnorodnych konstrukcjach, m.in. konstrukcjach mostów, wież, ciężkich maszyn przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynowych czy budynków o różnym przeznaczeniu. Dwuteowniki stalowe mogą być wykorzystane w taki sposób, aby pełniły funkcje:

  • dźwigarów, belek, słupów, których zadaniem jest podtrzymywanie dachów i ścian;

  • elementów nośnych w konstrukcjach maszyn ciężkich, m.in. pras, pieców przemysłowych;

  • elementów nośnych zapewniające sztywność i stabilność konstrukcji wież;

  • belek nośnych mostów.

Przewóz dwuteowników stalowych - hurtownia dwuteowników stalowych

DrimSanok – dwuteowniki na miarę Twoich potrzeb

Nasza oferta dwuteowniki stalowo o różnych wymiarach, co pozwala nam realizować zamówienia zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. Wszystkie produkty, które dystrybuujemy zostały wyprodukowane z zachowaniem precyzji w zakresie wymiarów i kształtów. Zachowana jest także powtarzalność detali.

Dwuteowniki stalowe – cena

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować realizacja Twojego zamówienia na dwuteowniki stalowe? Przedstaw nam swoje potrzeby t i określ wolumen zamówienia. Nasi specjaliści na podstawie dostarczonych informacji będą mogli dokonać wyceny sprzedaży hurtowej dwuteowników ze stali węglowej.Praca przy dwuteownikach stalowych

Hurtownia stali DrimSanok – skorzystaj z naszych usług

Szukasz korzystnej oferty hurtowej sprzedaży wysokiej jakości dwuteowników ze stali węglowej, które w 100% wpiszą się w założenia Twojego projektu i pozwolą na realizację inwestycji budowlanych lub innych przedsięwzięć inżynieryjnych? Skontaktuj się z hurtownią stali DrimSanok z Sanoka na Podkarpaciu. Z powodzeniem dostarczamy dwuteowniki i inne produkty stalowe Klientom z Sanoka, Leska, Brzozowa i innych miejscowości w Bieszczadach.