Baner podstrony blachy stalowe

Blachy stalowe

Firma DrimSanok z Sanoka w województwie podkarpackim to hurtownia blach stalowych, wykonanych ze stali czarnej. Nasza oferta skierowana jest do firm działających przede wszystkim w branży budowlanej, ale również przemysłowej oraz innych sektorach gospodarki, w których na etapie produkcji lub realizacji inwestycji wykorzystywana jest blacha czarna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania proponowanej przez Nas blachy stalowej o wysokich parametrach użytkowych i jakościowych.


Blacha ze stali czarnej – oferta DrimSanok

W ofercie hurtowni stali DrimSanok dostępne blachy ze stali czarnej, posiadają odpowiednie atesty i spełniają wymagania normy PN-EN. W naszej ofercie znajdują się blachy o różnych grubościach i wymiarach, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle czy transporcie oraz innych gałęziach gospodarki. Materiały i surowce pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych i cenionych dostawców, dzięki czemu jesteśmy pewni ich jakości i trwałości.

Podnoszenie blachy stalowej

Blachy stalowe - właściwości

Stal, z której wytwarzane są dostępne w DrimSanok blachy ze stali czarnej, charakteryzuje się kilkoma istotnymi właściwościami:


  • wytrzymałość – blacha czarna jest bardzo wytrzymała i odporna na działanie sił zewnętrznych, takich jak uderzenia, naciski czy obciążenia;

  • elastyczność – blacha ze stali węglowej jest elastyczna i ma dużą zdolność do odkształcania się bez trwałego uszkodzenia;

  • spawalność – blacha ze stali czarnej doskonale nadaje się do spawania, dzięki czemu można z niej w łatwy sposób tworzyć różnego rodzaju konstrukcje i elementy metalowe;

  • podatność na obróbkę mechaniczną – blacha czarna jest stosunkowo miękka i łatwa do obróbki mechanicznej, co pozwala na jej cięcie, gięcie, wycinanie czy walcowanie.

Wszystkie te właściwości czynią blachę ze stali czarnej popularnym materiałem w przemyśle metalowym, budowlanym oraz motoryzacyjnym, gdzie wykorzystuje się ją do produkcji różnego rodzaju konstrukcji, elementów konstrukcyjnych, maszyn czy urządzeń.

Człowiek mierzy arkusz stalowej blachy

Hurtownia blachy stalowej DrimSanok – najwyższe standardy przechowywania

Jako dystrybutor elementów stalowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość materiału zależy również od sposobu przechowywania. W związku z tym, oferowane przez Nas arkusze i zwoje blachy stalowej przechowywane są w suchym i chłodnym miejscu, które zapobiega postępowi korozji. Blacha jest właściwie zabezpieczenia przed zabrudzeniami, kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Rolki blach stalowych w hurtowni blach stalowych

Blacha ze stali czarnej – wysoka jakość usługi w DimSanok

Oferta DrimSanok jest chętnie wybierana przez Klientów biznesowych i indywidualnych z Sanoka i innych miejscowości w Bieszczadach.Wynika to z faktu, że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi, która gwarantuje:

* szybką realizację zamówień,
* konkurencyjne ceny,
* elastyczność w podejściu do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
* fachowe doradztwo techniczne.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz omówienia możliwości zakupu blach ze stali czarnej. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i pomogą odnieść sukces w realizacji wybranych projektów budowlanych, motoryzacyjnych czy związanych z jakąkolwiek inżynierią i technologią.